66. Kongres českých a slovenských dětských chirurgů

Uspořádaný jako pre-congress 7. světového kongresu dětské chirurgie WOFAPS 2022

Úvodní slovo

Vážení příznivci dětské chirurgie,

Je to již dlouhých 15 let, co se naposledy na území Česka konal Kongres dětských chirurgů s mezinárodní účastí a dva roky, co Covidová pandemie neumožnila oficiální setkání českých a slovenských dětských chirurgů vůbec. Nyní se, díky výboru ČPCHS a aktivitě prof. Rygla podařilo získat pověření uspořádat světový kongres WOFAPS v roce 2022 v Praze.

Rozhodli jsme se proto, že 66. Kongres českých a slovenských dětských chirurgů uspořádáme v daném termínu rovněž v Praze, jako pre-kongres WOFAPSu, byť ve zkrácené, jednodenní formě. Kongres bude mít jak sekci lékařskou, tak i sesterskou, oficiální komunikační řečí bude čeština a slovenština. Součástí bude i společenský ČS večer, uspořádaný 12. října 2022

Registrace na obě akce bude na společných webových stránkách www.wofaps2022.org. Po­čí­tá­me s tím, že většina z Vás využije výjimečnou příležitost a přihlášky bude směřovat na kongres WOFAPS, ale je možné hlásit jen na česko/slovenský pre-kongres. Prezentace, které nebudou vědeckým výborem přijaty do programu WOFAPS budou automaticky směřovány do ČS pre-kongresu.

Pevně věříme, že nám epidemiologická situace umožní uspořádat obě akce najednou a že účastníci našeho kongresu využijí jedinečnou příležitost navštívit i kongres světový.

Budeme se těšit na Vaši účast a na setkání nás všech v co nejhojnějším počtu. Člověk je stále ještě tvor společenský a ne on-line.

doc. MUDr. Tomáš Pešl, Ph.D.
President 66. Kongresu českých a slovenských dětských chirurgů
 

○ O kongresu

○ Odborný program

○ Společenský večer

○ Výstava
 

CONTACT

Congress Secretariat

GUARANT International spol. s r.o.
Českomoravská 19
190 00 Prague 9
Czech Republic

+420 284 001 444
wofaps2022@guarant.cz